HAKKIMIZDA

ARAZ MEKATRONİK

ARAZ KİMDİR

Araz Mekatronik olarak başta beyaz eşya ve otomotiv olmak üzere farklı sektörlerde faaliyet gösteren lider firmalara makine imalatı, yazılım ve otomasyon çözümleri sunmaktayız.

2020 yılında Araz Mekatronik olarak çıktığımız yolda; geçmiş deneyimlerimizi dinamizm ve heyecanla birleştirerek dünyanın her yerindeki iş ortaklarımıza çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Mekatronik alanında, her türlü mekanik, elektronik, yazılım tabanlı ürün geliştirme gereksinimlerine yönelik sistemlerin tasarımını imalatını ve prototipini gerçekleştiriyoruz.

Girişimci ruhlu, yenilikçi, enerjik, genç, teknolojik yeniliklerin takipçisi, dinamik, çözüm odaklı, işine tutkuyla bağlı ekibimiz ile iş ortaklarımıza güven ve verimlilik temeline dayalı çözümler sunuyoruz.

NASIL YAPIYORUZ ?

Çalışma Alanı

2500m 2

Çalışan Sayısı
65

Tamamlanan Projeler
200

 

Mühendis Sayısı

17

ARAZ MEKATRONİK

Misyonumuz

Araz Mekatronik olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde anlayarak, her zaman kaliteli, yenilikçi ve ileri çözümler sunmak. Tasarım, imalat, otomasyon ve servis aşamalarında; genç, dinamik, tecrübeli, kendini sürekli geliştiren kadromuz ve yüksek kalite hizmet anlayışımızla yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında müşteri memnuniyetini sağlamak.

Araz Mekatronik

Vizyonumuz

Firmamızın tüm iş süreçlerinde ve bileşenlerinde dijitalleşmeyi bir yaşam biçimine dönüştürerek, müşterilerimize özel çözümler geliştirmek, dünyadaki en yeni gelişmeleri takip ederek bu gelişmeleri Endüstri 4.0 teknolojisine uygun olarak çalışmalarımıza yansıtmak ve markamızı tüm dünyaya duyurmaktır.

Araz Mekatronik

Değerlerimiz

Tüm paydaşlarımız için değer yaratan, yaşadığımız çevreye saygılı, yaşam boyu öğrenme hedefi ile insan ve çözüm odaklı yaklaşımı benimsiyoruz.

Araz Mekatronik

Ekibimiz

Açık fikirli, yenilikleri takip ederek sürekli kendini geliştiren ve işine tutkuyla bağlı yaş ortalaması 26 olan ekibimiz, ihtiyaçlarınızı anlayıp dilinizi konuşarak mekatronik alanındaki projelerinizde yol gösterir ve size üretkenliğinizi artırabilmeniz için destek sağlar.

Araz Mekatronik olarak idari çalışanlarımız, saha ekibimiz ve yönetim kadromuz ile birlikte oluşturduğumuz takım ruhunu tüm projelerimize yansıtmak için çalışıyoruz.

Araz Mekatronik

Kalite Yaklaşımımız

Kalite yaklaşımımızın temelinde hizmet verdiğimiz müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini her zaman en doğru ve en kaliteli şekilde karşılayarak müşterilerimizin tatmin seviyesini en üst düzeye çıkarmak ve tüm bunları en yüksek verimlilikle gerçekleştirebilmek ve müşteriye değer katmak yatmaktadır.

Çalışanlarımızın tamamının katılımı ile sektörümüzde aranılan ve güvenilen bir firma olmayı ve iş süreçlerimizde sürekli iyileştirmeyi sağlamayı; sektördeki rakiplerimiz arasında ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, en güvenilir marka itibarını ve hissini oluşturabilmeyi hedefliyoruz.

Araz Mekatronik

Makine Parkurumuz

Araz Mekatronik olarak işimizin özünde müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru belirlemek ve en uygun, yüksek kaliteli çözümleri üretmek geliyor. Bunun için iyi bir mühendislik bilgi ve tecrübesinin kaliteli bir makine parkuru ile desteklenmesi gerektiğine inanıyoruz. Yaptığımız büyük yatırımlar sayesinde farklı sektörlerin talep edebilecekleri farklı istekleri rahatlıkla karşılayabilecek makine parkurumuz bulunuyor. Ayrıca kapasite artırımına yönelik olarak gerekli olan yeni makineler de sisteme hızlı şekilde entegre edilebiliyor.